FORGOT YOUR DETAILS?

  • Masaż

MASAŻ LECZNICZY / KLASYCZNY
Masaż leczniczy pozytywnie wpływa na zmniejszenie dolegliwości bólowych wywołanych nadmiernym napięciem poszczególnych grup mięśniowych oraz przyspiesza ich regenerację. Techniki masażu leczniczego dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta i obejmują zarówno typowe techniki masażu klasycznego, jak również terapię manualną, terapię powięziową, zabiegi z zakresu kinezyterapii oraz fizykoterapii.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Metoda relaksacji stworzona przez hawajskich szamanów. Zabieg wyjątkowo przyjemny i głęboko relaksujący – połączenie ciepłych kamieni bazaltowych ze specjalnymi technikami masażu, aromatem olejków eterycznych oraz odpowiednio dobranej muzyki wpływa na organizm kojąco i rozluźniająco, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Z wykorzystaniem specjalnych olejków jest doskonałym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem. Zwiększa ukrwienie tkanek, a tym samym poprawia metabolizm skóry, uelastycznia ją, wygładza oraz oczyszcza z toksyn. Wpływa korzystnie na redukcje tkanki tłuszczowej efektywnie modelując sylwetkę. Uzupełniony odpowiednim treningiem i dopasowaną dieta daję niewiarygodne efekty.

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI
Wywodzi się z Tajlandii. Zgodnie z tradycją odpowiednio dobrana mieszanka ziół zawijana jest w bawełniany materiał, podgrzewana, a następnie aplikowana na ciało. W trakcie masażu uwalniają się zawarte w ziołach substancje lecznicze, które wchłaniają się przez skórę. Wrażenia podczas masażu wzmaga wspaniały aromat, który jest efektem działania olejków zawartych w składnikach stempli.

MASAŻ LOMI LOMI
Lomi Lomi jest tradycyjnym hawajskim masażem relaksacyjnym i regenerującym. Jego głównym założeniem jest poprawa samopoczucia, rozluźnienie mięśni i odprężenie po całym dniu pracy i stresem z nim związanym. Masaż pozytywnie wpływa również na stymulowanie naturalnych procesów oczyszczających komórki z toksyn pobudza krążenie krwi i limfy, podnosi odporność. co pozytywnie wpływa na wygląd skóry.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY
Jeden z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych. Zabieg wykorzystujący siły natury zawarte w roślinnych olejkach eterycznych, łączący leczniczą moc masażu z indywidualnymi właściwościami olejków. Sprzyja regeneracji organizmu, daje poczucie odprężenia, łagodzi stany depresyjne oraz sprzyja przypływowi sił witalnych.

MASAŻ STÓP
Masaż stóp jest niezwykle przyjemnym i odprężającym zabiegiem po całodziennej bieganinie, gdy stopy są zmęczone i obolałe. Pozwala się zrelaksować oraz ma korzystny wpływ na zdrowie dzięki reprezentacji poszczególnych narządów wewnętrznych z określonymi miejscami na podeszwach stóp. Oznacza to jednocześnie, że delikatny masaż i uciskanie tych miejsc może pomóc w pozbyciu się wielu uporczywych dolegliwości.

TOP